Bertil Widbrant - Amsterdam

Olej na plátně, 46x38 cm. Signováno vpravo dole B. Widbrant. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1914-1988
Švédský malíř.

116163. Amsterdam
Dražba ukončena:19.05.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 19.05.2024 19:06:59 12541
1 000 Kč 09.05.2024 20:21:01 13967