Bernhard Fröhlich - Děvčátko s domácími zvířátky

Olej na masivní dřevěné desce, 28x23 cm. Signováno vpravo dole B. Fröhlich 84. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1823-1885
Německý malíř.

101349. Děvčátko s domácími zvířátky
Dražba ukončena:27.09.2023 20:55:11
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč