Olej na plátně, 61x47 cm. Signováno vpravo nahoře Budil 69. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1943
Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u K. Součka. Věnuje se malbě a kresbě. Svou tvorbou patří ke směru fantaskního či radikálního realismu. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.