Bedřich Andrle  - Statek u rybníka - Kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Bed. Andrle. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1904-1967
Malíř, studoval soukromě u J. Havlína a A. Kalvody. Věnoval se krajinomalbě, zvláště v oblasti Klatovska a Sušicka. Byl členem SVU Marold v Praze.

114651. Statek u rybníka - Kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:14.04.2024 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč