Bedřich Andrle  - Konvolut 2 obrazů - Dům u řeky a Zima v krajině

Olejomalby na kartonu, 22x27 cm a 33x50 cm. Signovány Bed. Andrle. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1904-1967
Malíř, studoval soukromě u J. Havlína a A. Kalvody. Věnoval se krajinomalbě, zvláště v oblasti Klatovska a Sušicka. Byl členem SVU Marold v Praze.

113976. Konvolut 2 obrazů - Dům u řeky a Zima v krajině
Dražba ukončena:07.04.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč