Olej na kartonu, 18x31 cm. Signováno vpravo dole Bed. Andrle. Rámováno.
Nejdelší strana: 39 cm
o autorovi: 1904-1967
Malíř, studoval soukromě u J. Havlína a A. Kalvody. Věnoval se krajinomalbě, zvláště v oblasti Klatovska a Sušicka. Byl členem SVU Marold v Praze.