Bartoš - Dům

Akryl na plátně. 145x110 cm. Signováno vzadu Bartoš. Nerámováno.

Bartoš
305010. Dům
Dražba ukončena:31.05.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč