Olej na plátně fixovaném na sololitu, 120x80 cm. Monogramováno vpravo dole BB 2011. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 126 cm
o autorovi: 1962
Výtvarnice, navrhuje interiéry, zahrady, venkovní úpravy, maluje originální obrázky i reprodukce.