Barbara Barešová - Boxeři

Olej na plátně, 100x120 cm. Monogramováno vpravo dole BB 2012. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1962
Výtvarnice, navrhuje interiéry, zahrady, venkovní úpravy, maluje originální obrázky i reprodukce.

velký formát
111511. Boxeři
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 07.02.2024 22:45:59 13921