Balthus - Therese

Litografie, 26x20 cm. Signováno vpravo dole Balthus. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla, slepotiskové razítko.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1908 – 2001
Původním jménem Balthasar Klossowski de Rola – polsko-francouzský malíř.

vydraženo certifikát
123126. Therese
Dražba ukončena:08.09.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč