autor neznámý - Pruská jezdecká šavle kolem roku 1800

Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

autor neznámý
88715. Pruská jezdecká šavle kolem roku 1800
Dražba ukončena:25.01.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč