Augusta - Podzimní les

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, rám.

Pozn.: Plátno místy opraveno.

1352. Podzimní les
Dražba ukončena:24.09.2014 20:21:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč