Ašot Arakeljan - Listí

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ašot 2001. Nerámováno.

Ašot Arakeljan
71925. Listí
Dražba ukončena:02.01.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč