Asie 20. století - Čajový servis

Porcelán, výška konvice 11 cm, výška šálku 8 cm. Značeno.

Asie 20. století
68498. Čajový servis
Dražba ukončena:31.10.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.10.2021 8:17:05 2739