Asie 1. pol. 20. stol. - Soubor 2 asijských motivů

Kombinované techniky, obě 20x14 cm. Obě značeny. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Asie 1. pol. 20. stol.
48157. Soubor 2 asijských motivů
Dražba ukončena:17.09.2020 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč