Asie 1. pol. 20. stol.

48157. Soubor 2 asijských motivů

popis: Kombinované techniky, obě 20x14 cm. Obě značeny. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 17.09.2020 20:53:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč