Arman (Armand Pierre Fernandez) - Gothic

Nejdelší strana: 64 cm

Litografie, ruční papír. 57x44 cm. Limitovaná edice 119/250. Signováno vpravo dole tužkou Arman. Rám, pasparta sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

o autorovi: 1928 – 2005
Francouzsko-americký výtvarný umělec.

92791. Gothic
Dražba ukončena:02.04.2023 21:00:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč