Nejdelší strana: 64 cm
Litografie, ruční papír. 57x44 cm. Limitovaná edice 119/250. Signováno vpravo dole tužkou Arman. Rám, pasparta sklo.
Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.
o autorovi: 1928 – 2005
Francouzsko-americký výtvarný umělec.