Antoš - Větrný mlýn

Olej na kartonu, 52x70 cm, signováno vlevo dole Antoš, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

7088. Větrný mlýn
Dražba ukončena:25.01.2017 22:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč