Antonín Volejníček - Dívka

Pastel, 48x37 cm. Signováno vpravo dole A. Volejníček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: Narodil se v Brně roku 1896.
Studoval UMPRUM u prof. Kysely a Maška. Studijní cestu podnikl do Paříže. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, portrétům a aktům.

116182. Dívka
Dražba ukončena:19.05.2024 20:17:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč