Antonín Kroča - Žlutá krajina

Olej na sololitu, 80x61 cm. Signováno vpravo nahoře Kroča 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

72981. Žlutá krajina
Dražba ukončena:24.02.2022 21:05:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč