Antonín Kroča - Vřava-hospoda

Syntetický email na sololitu. 45x69 cm. Signováno vlevo nahoře Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

42180. Vřava-hospoda
Dražba ukončena:25.03.2020 19:45:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč