Antonín Kroča - Velký akt - VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 122x92 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

61008. Velký akt - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.07.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč