Antonín Kroča

61008. Velký akt - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na sololitu, 122x92 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč