Antonín Kroča

60769. Velká kytice

popis: Olej na sololitu, 80x61cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:13:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč