Antonín Kroča - Symboly přírody - symbióza VELKÝ FORMÁT

Syntetický email na sololitu, 122x65 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

45278. Symboly přírody - symbióza VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 22:44:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč