Antonín Kroča - Slunečnice

Olej na sololitu, 61x34 cm. Signováno vpravo nahoře Kroča 97. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

78839. Slunečnice
Dražba ukončena:29.06.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč