Antonín Kroča - Sklenovská Venuše

Olej na sololitu, 90x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 99. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

38241. Sklenovská Venuše
Dražba ukončena:28.11.2019 21:50:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč