Antonín Kroča - Rozkvetlá louka

Olej na sololitu, 80x61 cm. ignováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozeno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

29024. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:28.02.2019 18:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč