Antonín Kroča - Potok

Olej na sololitu, 61x61 cm. Signováno vlevo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

31099. Potok
Dražba ukončena:24.04.2019 22:26:54
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč