Antonín Kroča - Pohled na ves

Olej na sololitu, 80x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 020. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

74504. Pohled na ves
Dražba ukončena:31.03.2022 21:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč