Antonín Kroča - Pohled na ves

Olej na sololitu, 80x62 cm. Signováno vlevo dole Kroča 21.7.020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

69961. Pohled na ves
Dražba ukončena:15.12.2021 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč