Antonín Kroča - Podzimní krajina

Syntetické laky na sololitu, 80x122 cm. Signováno vpravo dole Kroča 97. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

35087. Podzimní krajina
Dražba ukončena:25.09.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč