Antonín Kroča - Orgie

Olej na sololitu, 85x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 013. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

45397. Orgie
Dražba ukončena:28.05.2020 20:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč