Antonín Kroča - Opera-kompozice

Syntetické laky na sololitu, 122x70 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

64885. Opera-kompozice
Dražba ukončena:29.09.2021 20:26:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč