Antonín Kroča

64885. Opera-kompozice

popis: Syntetické laky na sololitu, 122x70 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen