Antonín Kroča - Modrý akt

Olej na sololitu. 122x70 cm. Signováno vpravo dole Kroča 16.1. 2014. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

38821. Modrý akt
Dražba ukončena:12.12.2019 19:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč