Antonín Kroča - Míša

Olej na sololitu. 70x122 cm. Signováno vlevo dole Kroča. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

42612. Míša
Dražba ukončena:26.03.2020 22:31:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč