Antonín Kroča - Lité laky-kompozice

Syntetické laky na sololitu, 122x70 cm. Signováno vpravo dole Kroča 021. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

64932. Lité laky-kompozice
Dražba ukončena:29.09.2021 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč