Antonín Kroča - Lité laky-kompozice

Syntetické laky na sololitu, 122x66 cm. Signováno vpravo nahoře Kroča 021. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

63498. Lité laky-kompozice
Dražba ukončena:25.08.2021 21:20:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč