Antonín Kroča - Ležící dívčí akt

Olej na sololitu, 65x120 cm. Signováno vlevo dole Kroča 06. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

19998. Ležící dívčí akt
Dražba ukončena:26.04.2018 21:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč