Antonín Kroča - Letní louka

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Kroča 2.8.2001. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

300069. Letní louka
Dražba ukončena:14.08.2019 20:44:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč