Antonín Kroča

61007. Kytice II.

popis: Olej na sololitu, 70x60 cm. Signováno vpravo nahoře Kroča 021. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč