Antonín Kroča

60961. Kytice I.

popis: Olej na sololitu, 70x60 cm. Signováno vlevo nahoře Kroča 021. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:23:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč