Antonín Kroča - Kytice

Olej na sololitu, 93x61 Signováno vlevo nahoře Kroča /22. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

76116. Kytice
Dražba ukončena:27.04.2022 21:36:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč