Antonín Kroča

62318. Kytice

popis: Olej na sololitu, 62x35 cm. Signováno vpravo dole Kroča 020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:53:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč