Antonín Kroča - Kytice

Olej na sololitu, 61x35 cm. Signováno vpravo dole Kroča 019. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

58535. Kytice
Dražba ukončena:28.04.2021 21:31:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč