Antonín Kroča - Kytice

Olej na sololitu, 61x35 cm. Signováno dole uprostřed Kroča 019. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

57358. Kytice
Dražba ukončena:01.04.2021 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč