Antonín Kroča - Kytice

Olej na sololitu, 70x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

42347. Kytice
Dražba ukončena:25.03.2020 22:35:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč