Antonín Kroča - Kytice

Olej na sololitu, 70x40 cm. Signováno vpravo dole Kroča 06. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

34045. Kytice
Dražba ukončena:27.06.2019 20:49:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč