Antonín Kroča

58416. Krajina

popis: Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vpravo dole Kroča 15.11.2020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 900 Kč