Antonín Kroča - Kostel

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vpravo dole Kroča 10.5. 017. Nerámováno

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

34000. Kostel
Dražba ukončena:27.06.2019 19:39:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč