Antonín Kroča - Kosatce

Olej na sololitu, 84x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

29037. Kosatce
Dražba ukončena:28.02.2019 18:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč