Antonín Kroča - Kompozice z modré VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 122x65 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

46604. Kompozice z modré VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 22:24:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč